Змагання розпочато!

IMG_7199

Від сьогодні стартував конкурс поліцейської майстерності «Кращий за професією 2017» на базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони.

Цьогоріч на Рівненщині зібралися 27 команд із різних областей України. Правоохоронці змагатимуться за звання кращого в проведенні стройового огляду, стрільбі, гімнастиці, легкоатлетичному кросі, рукопашному бою, швидкісному маневруванні на автомобілі, подоланні смуги перешкод, відпрацюванні сигналу «Тривога» та теоретичному рівні службової підготовки.

Необхідність та важливість цього конкурсу перевірена часом, починаючи з 1996 року. Адже учасники змагань – не просто спортсмени, а працівники поліції охорони з усіх регіонів України, які щодня, в реальних умовах, виконують свої службові завдання.

 

Саме тому щорічний конкурс проводять серед поліцейських нарядів реагування поліції охорони задля підвищення рівня службової підготовки, вдосконалення вмінь діяти в екстремальних умовах, зміцнення дисципліни та законності, вивчення та поширення позитивного досвіду.

IMG_7184

Сьогодні, під час проведення наради з організаційних питань, відбулася реєстрація учасників конкурсу та жеребкування, яке дало змогу визначити порядок виступу команд.

 

Шановні учасники, нехай удача супроводжує Вас!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *