День відкритих дверей в училищі

 

27 жовтня 2017 року до Рівненського ВПУ ДПО на День відкритих дверей завітала молодь – майбутні випускники ЗОШ Рівного та області. Охочих відвідати навчальний заклад виявилося немало – близько двохсот учнів, а також їхніх батьків та педагогів. Усі отримали можливість ближче познайомитися з училищем, окунутись у світ дисципліни та порядку, на власні очі побачити та відчути життя студентів і слухачів.

Свято розпочалося в клубі з перегляду короткометражного фільму-презентації про життя училища. Офіційну частину відкрила начальник училища підполковник поліції Інна Валентинівна Слободенюк. Вона розповіла про навчальний заклад, можливості студентів для навчання та дозвілля, перспективи в подальшому житті – після закінчення училища.

Також перед присутніми виступили начальник стройового відділення майор поліції Олег Іванович Котелюх та інспектор навчально-методичного відділення капітан поліції Світлана Леонідівна Нагорнюк. Вони розповіли про особливості професій охоронника та інкасатора, а також відповіли на всі запитання гостей.

Після офіційної частини гості переглядали виступ студентів та слухачів під керівництвом викладачів Павла Миколайовича Хлопака та Анатолія Володимировича Козачка щодо дій поліцейських при виїзді за сигналом «Тривога». Усі бажаючі мали нагоду постріляти з пейнтбольної зброї. Цікавою була виставка вогнепальної зброї, підготовлена викладачем Олександром Михайловичем Космацьким.

Гості були в захваті від показового виступу з рукопашного бою, який підготували студенти під керівництвом викладача Тараса Петровича Подерні.

Не менш захопила демонстрація способів надання домедичної допомоги у випадку травмувань та кровотеч, підготовлена викладачем Ларисою Анатоліївною Кушнірук разом з її вихованцями.

На завершення працівники їдальні пригостили усіх бажаючих солодким чаєм з печивом. Додому всі їхали збуджені та задоволені проведеним днем.

Ми завжди раді гостям, а також чекаємо усіх бажаючих до нас на навчання!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *